BİZ KİMİZ?

Sıfıraltı Design Ankara Reklam Ajansı olarak işletmelerin ve markaların dijital potansiyelini ortaya çıkaran değerli ürünler yaratıyoruz.

Dubai merkezli SIFIRALTI GROUP şirketleri bünyesi altında yeni oluşumumuz olan SIFIRALTI DESIGN ile yurtdışı ve yurtiçinde daha önce birçok başarılı işe imza atan arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak sizlere Ankara'da tasarım ve yazılım alanında hizmet vermekten gurur duyacağız.

Sizler için sunacağımız tasarım ve teknolojinin harmanlanması, uzmanlığımızla bağlantılı olarak işletmenizin dijital dünyada başarılı olmasını sağlayacaktır.

Günümüz reklamcılığı; dijitalin küreselleşmesi ile beraber, hedef kitleyle iletişimde dünyanın dijitale dönüşü ve interaktif yolların açılması nedeniyle, gündemi takip etmeyi, güncel olanı uygulayabilmeyi, yenilikçi bakış açısıyla yaratıcı işler üretmeyi gerektirir.

Ankara’da bulunan Sıfıraltı Design Dijital Reklam Ajansı olarak; kurumsal kimlik,logo tasarım, grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf çekimi, dijital baskı, yazılım ve daha fazla hizmeti bir arada vermekteyiz.